Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Vezmeme kočku do levé ruky do polohy, jako byste drželi dítě. Umístěte pravý ukazováček a palec do skusu koččiny tlamy. Vezměte prášek a jak kočka otevře tlamu, vložte do ní prášek a nechte kočku, aby zavřela tlamu a polkla.

2. Vytáhněte kočku zpoza pohovky a prášek z podlahy. Vezmeme kočku do levé ruky a opakujte proces.

3. Přitáhněte kočku z ložnice a vlhký prášek zahoďte.

4. Vezměte si nový prášek z balení, pevně uchopte kočku za přední packy. Silou otevřete čelisti a vtlačte prášek do tlamy pravým ukazováčkem. Držte tlamu zavřenou, než napočítáte do deseti.

5. Vytáhněte prášek z akvária a kočku ze skříně. Zavolejte si na pomoc manželku ze zahrady.

garfield.gif

6. Klekněte si na podlahu s kočkou zaklíněnou mezi koleny. Pevně uchopte přední a zadní packy kočky. Ignorujte její hluboké vrčení. Požádejte manželku, aby kočce jednou rukou podržela hlavu a druhou rukou kočce vsunula dřevěné pravítko do tlamy. Nechte prášek sklouznout po pravítku při rázném tření hrdla kočky.

7. Vyjměte kočku ze zmuchlaných záclon. Vezměte si nový prášek z balení. Poznamenejte si, že máte koupit nové pravítko a záclony. Opatrně zameťte rozbitý porcelán z krbu a uložte ho stranou pro pozdější slepení.

8. Zabalte kočku do velkého ručníku a poproste manželku, aby kočku chytla tak, aby ji koukala hlava z podpaždí. Vložte prášek na konec brčka. Tužkou otevřete kočce tlamu a foukněte do brčka.

9. Ověřte si, zda-li prášek není člověku škodlivý. Vypijte sklenici vody, abyste zahnali pachuť z úst. Ošetřete obinadlem manželčino podpaždí a odstraňte krev z koberce mýdlem a vodou.

10. Přivlečte kočku ze sousedovic kůlny. Vezměte si nový prášek. Položte kočku do skříně a zavřete dveře tak, aby jí koukala jen hlava. Lžící otevřete kočce tlamu. Pomocí gumičky vystřelte kočce do krku prášek.

11. Z garáže si přineste šroubovák a přišroubujte dveře zpět k pantům. Přiložte si na tvář studený obklad a zkontrolujte si, kdy jste byli naposledy očkováni proti tetanu. Vyhoďte své tričko a přineste si z ložnice nové.

12. Zavolejte hasiče, aby vám kočku přinesli ze stromu přes ulici. Omluvte se sousedovi, který naboural do plotu, když se vyhýbal kočce, a vezměte si poslední prášek z balení.

13. Šňůrou na prádlo svažte kočce přední nohy se zadními a pořádně ji připevněte k noze jídelního stolu. V garáži si najděte odolné rukavice, otevřete kočce tlamu malým francouzským klíčem. Strčte prášek do tlamy spolu s velkým kusem masa. Podržte hlavu ve svislé poloze a spláchněte prášek půl litrem vody.

14. Nechte se manželkou odvést do nemocnice. Seďte potichu, než vám doktor zašije prsty a předloktí a vyndá zbytky prášku z pravého oka. Cestou domů se zastavte v obchodě s nábytkem a objednejte si nový stůl.

15. Počkejte, až spolek pro ochranu zvířat odveze kočku a zavolejte do místního zverimexu, jestli nemají křečky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prasek? :D

(Niky, 14. 9. 2012 16:47)

I my mame podobnou zkusenost. Nas cerny persky kocourek Jack je osobnost :) kdyz nechce tak ho nikdo k nicemu nedonuti. Meli jsme 4 prasky a po ctvrtem nepodarenem pokusu jsme zasli k pani doktorce aby nam dala pro naseho klucicka dalsi prasek a radeji mu ho podala sama. Vypadali jsme urcite jako neschopni panicci :D

:D :D

(sára, 24. 4. 2012 17:50)

dobrá kočka, kolik že mam těch prášků ?? :DDDD

díky

(Jana Motrincová, 7. 1. 2011 16:33)

Díky že se bavíte :o)) :o))

Naprosto výborný!!!

(Lucka, 7. 1. 2011 14:06)

Ještě že sedím sama zavřená v kanceláři, jinak by asi nikdo nepochopil ten můj brutální záchvat smíchu, při němž jsem se málem udusila - ještě teď mi tečou slzy proudem ;-) Už jsem se vážně dlouho tak nezasmála :-D

Odbourávač stresu

(E.K., 11. 11. 2010 13:11)

Už dlouho jsem se tak nenasmála.Mám kočku a tak jsem se chtěla dovědět jak to dělají jinde.U mě - něco podobného.

hustý

(luke, 3. 2. 2010 16:02)

u nás je to podobně

geniální

(Anička, 26. 1. 2010 17:14)

Geniální návod :D

jak podat kočce lék

(Marie Machálková, 28. 1. 2009 18:10)

Majko posílám Ti radu jak na kočku s lékem.